Istentiszteletek

ISTENTISZTELETI REND:

 

Január 6-án, szombaton, Vízkereszt ünnepén, délelőtt 10 órakor Szent Liturgia lesz Székesegyházunkban, amelyet kormányzó főpapunk, Hilárion metropolita szolgál, a Nagyboldogasszony Egyházközség papjainak segédletével. A Liturgia után Nagy Vízszentelést végzünk.

December 31. vasárnap                      10 óra Szent Liturgia. Karácsony utáni vasárnap.   

Január 1. hétfő                                       10 óra Szent Liturgia. Az Úr körülmetélése. Nagy Szent Vazul cezária érsek. Polgári újév.

Január 6. szombat                               10 óra Főpapi Szent Liturgia. Az Úr megkersztelése (Vízkereszt). 

Január 7. vasárnap                              10 óra Szent Liturgia. Karácsony utáni vasárnap. Vízkereszt utáni vasárnap.  Szent, Próféta, Előhírnök és Keresztelő Szent János főünnepe.                                                             

 A You Tube csatornán továbbra is lehetőség van bekapcsolódni a vasárnapi Szent Liturgiába, illetve később megtekinteni azt a következő linkre kattintva:

Közv Nagyboldogasszony Magyar Orthodox Egyházközség – YouTube

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük